Hakkımızda

Biz Kimiz?

Akyay Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.; titanyum alaşımları ve süper alaşımlar konusunda faaliyet gösteren bir yüksek performans alaşımları tedarik firmasıdır. Firmamız aynı zamanda titanyum kesme telleri konusunda kendi tescilli markası olan “Kulbert” ile faaliyet göstermektedir. Eps, Xps, Söve ve Kartonpiyer kesiminde kullanılan titanyum kesme telleri konusunda firmamız yüksek kaliteli ürünleri, geniş ürün yelpazesi ve çok uygun fiyatlarıyla sektörün öncü kuruluşu olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz

Akyay hammadde temininin yanı sıra, müşteri talepleri doğrultusunda talaşlı imalatla işlenmiş yedek parçalar konusunda da sanayi kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz

Yüksek ısı ve korozyona dayanıklılık gerektiren her ortamda mükemmel çözümler sunan titanyum alaşımları ve yüksek nikel alaşımlarıdır. Ürünlerimiz özellikle bir çok metalin dayanıklılık gösteremediği hidroklorik asit ve sülfirik asit gibi çeşitli asitlerin kullanıldığı sektörlerde başarıyla kullanılmaktadır. Ürünlerimizin başlıca kullanım alanları Medikal sanayi, Otomotiv sanayi, Kimya sanayi, Demir çelik sanayi, Kimyasal gübre sanayi, Savunma sanayi, petrokimya sanayi ve elektrik üretim santralleridir.

Kalite ve hizmet anlayışımız

Temel ilkemiz müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği metal alaşımlarını, uluslararası kalite standartlarına uygun ve sertifikalı olarak en hızlı şekilde teslim etmektir. Akyay Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.‘nde biz en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak için mücadele ediyoruz. Kalite ve güvenilirliğini ispatlamış bir tedarikçi ağıyla çalışarak, tüm siparişlerde müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyata ve en hızlı şekilde teslim etmeye çalışıyoruz.

Kalite Sertifikalarımız

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!